چرا سایت را راه اندازی کردم؟

سلام. از اینکه این مطلب رو داری می خونی خوشحالم. به نظرم اولین مطلبی که می بایست بنویسم اینه که چرا این سایت رو راه اندازی کردم و اینکه آیا این سایت به درد تو می خوره یا نه. راستش مهمترین انگیزه برام اینه که از روزمرگی این روزها دربیام و در کنارش کاری رو انجام بدم که همیشه علاقه داشتم. تدریس و علی الخصوص زبان انگلیسی از قدیم برام جذاب بود و در طول این چند سال کارهای جسته و گریخته ای رو انجام دادم. از کانال تلگرام بگیر تا پیج اینستاگرام و حتی سایتی که خیلی زود فراموش شد.

چرا فقط برای مخاطبان ایرانی و گذشته انگلیسی خودم

این بار بر خلاف دفعه های قبل سعی کردم که مخاطبانم رو محدود کنم و فعلاً تمام تمرکزم بر این است که در راستای موفقیت در آزمون آیلتس با شما همراه باشم. اگر بخوام از گذشته خودم در خصوص زبان انگلیسی بگم اینه که من از 7 سالگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردم و تا حدود 17 سالگی نیز ادامه دادم. اما به دلیل فشار درسی کنکور یک وقفه 2 ساله افتاد و دوباره با انگیزه بیشتری شروع به یادگیری کردم. در انواع کلاس موسسات مختلف شرکت کردم و بیش از 9 سال نیز به طور پیاپی یادگیری رو دنبال کردم. در این مدت کم و بیش تدریس هم کردم و به دلیل اهداف مختلف امتحانات بین المللی هم شرکت کردم. دو بار در امتحان IELTS یکبار در امتحان CPE و کلاس های تربیت مدرس TTC همه باعث شده که بعد از حدود 20 سال یادگیری زبان بار دیگه به این فکر بیفتم که تجربه های خودم رو با شما تقسیم کنم.

 با گرفتن نمره خوب آیلتس به هدفمان برسیم

بنظرم در حال حاضر یکی از قسمت هایی که به شدت نیاز به دگرگونی داره مطالب مربوط به آیلتس هست. الان که این مطلب رو می نویسم خود من هم در راستای گرفتن نمره بالا از آیلتس هستم که در مواقعی کمی دور از دسترس به نظر می رسد. همین ابتدا باید بگم که من هیچ ادعایی در زمینه انگلیسی و تدریس آن ندارم اما می تونم بگم که واقعاً در این زمینه کتب و منابع زیادی رو مطالعه کردم و سعی دارم که شما هم مثل من این امیدواری رو داشته باشید که سریع تر به هدفی که پیش رو دارید برسید. امیداوارم بتونیم به هم کمک کنیم که چیزهایی که بلد هستیم رو به هم انتقال دهیم.به هر حال در این سایت من سعی می کنم به طور روزانه مطالبی رو قرار دهم. توضیحات مربوطه رو سعی می کنم به فارسی بنویسم (علی رغم میل باطنی) به دلیل اینکه نمی خواهم در اینجا تمرکز خود رو روی پیشرفت زبان عمومی شما قرار دهم بلکه می خواهم با سرعت هر چه بیشتر اما اصولی نمره دلخواه خودتون رو از این آزمون کمر شکن بگیرین.

بیایید به هم کمک کنیم و مفید باشیم

در نهایت امیدوارم مطالب برای شما مفید باشه. خوشحال می شم اگر نظری دارین حتماً با من در میون بذارین. در آخر اینکه آیلتس یک امتحان رتبه این نیست در نتیجه سعی کنیم تا به هم هر طور که شده کمک کنیم.