کتاب های رسمی یا official چه تفاوتی با کتب دیگر آیلتس دارند؟

کتابهایی که دارای نشان استاندارد از سوی دانشگاه کمبریج ( برگزار کننده) امتحان آیلتس دارند به عنوان استانداردترین و رسمی ترین کتب شناخته شده هستند که زبان آموزان می توانند به صورت کاملاً مطمئن به آنها تکیه کنند و آموزش های خود را از روی این منابع پیش ببرند. به طور معمول هر چند سال یک سری کتب با اسم های متفاوت از سوی دانشگاه و مرکز کمبریج معرفی می شوند که با تغییرات جدید و انتظارات مورد نیاز تطبیق کامل دارند. مولفان این موارد معمولاً افراد بسیار سرشناس هستند که مطالب گنجانده شده را به صورت بسیار دقیق منتخب کرده اند. نشان اینگونه کتب عموماً کلمه official چند سالی است که به صورت عکس زیر در سمت راست بالای کتاب ها قرار می گیرد:

Cambridge official books for IELTS

Cambridge official books for IELTS

سری کتاب های Mindset

سری کتابهای جدید موسسه کمبریج که به تازگی چاپ شده اند با نام Mindset به بازار آمده اند. این سری کتب به طور کلی شامل 3 جلد (به اضافه کتاب اول intro) می باشند که با سطوح مختلف تهیه شده اند. این سری از کتب می توان گفت که جایگزینی برای سری بسیار محبوب Complete IELTS هستند که پیش از این مورد استفاده بسیاری از معلمان قرار می گرفت. کتب حاضر به صورت کلاسی و نیز به صورت خودآموز امکان استفاده را دارند و زبان آموزان و موسسات می توانند به خوبی به صورت تدریجی با کلیه مهارت های مورد نیاز در آزمون آیلتس آشنایی پیدا کنند. یکی از مزیت های این سری از کتب چاپ شده این است که هر یک از دروس این کتاب ها پوشش دهنده یک موضوع خاص می باشند که غالباً در امتحانات دیده می شوند. هر یک از دروس بر روی تمامی مهارت های لازم 4 گانه تمرکز کرده و در نتیجه مرتب زبان آموز با کلیه مهارت ها درگیر بوده و تمرین کافی را خواهد داشت. با توجه به کامل بودن سری از لحاظ سطح بندی این کتب در واقع این امکان را به داوطلبین می دهند که بتوانند با سطح زبانی پایین نیز با هدف امتحان دادن آیلتس IELTS خود را آماده کنند.

در این قسمت شما می توانید تمامی کتب این سری را با کیفیت مطلوب دانلود کنید

فایل های این کتاب به دو قسمت تقسیم شده اند. یکی خود کتاب دانش آموز است که با کیفیت مطلوب و با فرمت pdf قرار دارد و دیگری فایل فشرده زیپ شده که فایل های صوتی کتاب در آن قرار دارند. امیدوارم از این کتاب استفاده لازم را ببرید. در صورت هر گونه مشکل لطفاً در قسمت دیدگاه ها مورد را ذکر کنید تا مشکل برطرف گردد.

mindset all together

mindset all together

MINDSET.For.IELTS.Foundation

Audio.Mindset.For.IELTS.Foundation

Mindset.For.ielts .Level.1pdf

Audio.Mindset.For.IELTS.Level.1

Mindset.for.IELTS.Level.2pdf

Audio.Mindset.for.IELTS.Level.2

mindset for ielts level 3 pdf

Audio.Mindset.for.IELTS.Level.3